rating
محاسبه گر آنلاین امتیازات
ارسال پیام سریع
ارسال پیام سریع
Phone White ۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴
فا | En |
۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴

صفحه اصلی ویدئوها دیدنی های استرالیا

دیدنی های استرالیا

جزیره فلیپ، در فاصله ۹۰ مایلی از شهر ملبورن قرار گرفته است. این جزیره نزدیک به یک قرن گردشگران بی‌شماری را به سمت خود جذب کرده است؛ آن هم به یک دلیل: هر روز در هنگام غروب خورشید، پنگوئن‌های کوچک آبی رنگ به ساحل برمی‌گردند تا خانه بسازند، قدم بزنند و به بچه‌های خود غذا بدهند. این گونه از پنگوئن‌ها که در اصطلاح به (Fairy Penguins) شهرت دارند، با قدی معادل یک فوت (۳۰ سانتی‌متر) و وزنی کمتر از سه پوند، کوچک‌ترین گونه پنگوئن‌ها هستند. اگر مشتاق دیدن این گونه از پنگوئن‌ها هستید، سفر به استرالیا و جزیره فلیپ را فراموش نکنید. جزایر فیلیپ، برای یک سفر یکروزه از ملبورن هم مناسب است . 

صخره دریایی (Seal Rock) در فیلیپ آیلند در صد و چهل کیلومتری جنوب ملبورن در ویکتوریا، زیباترین چشم انداز این جزیره است که در فصول خاصی از سال میزبان دسته های بزرگ خوک های دریایی خز دار است. این چشم انداز زیبا در فاصله کمی از گذرگاه پنگوئن (Penguin Parade) واقع شده است و ساحل صخره ای آن توسط امواج خروشان دریای تنگه بس، شکل عجیبی به خود گرفته است

دوازده فرستاده یا دوازده حواری (Twelve Apostles) به مجموعه ای از 8 صخره ی آهکی گفته می شود که مربوط به دوره ی سوم زمین شناسی (دوره ی ترشری) می باشند و در پارک ملی بندر کمپبل واقع در بین شهر پرینستون و پتربورگ و در مجاورت جاده ی Great Ocean در استرالیا سر از آب بیرون آورده اند. این صخره ها در طول بعالیت های فرسایشی به وجود آمده اند. آب های خروشان اقیانوس جنوبی به مرور زمان آهک های نرم پرتگاه ها را خوردند و غارهایی در درون آن بوجود آوردند. بعدها سقف این غارها که تنها به صورت گنبدهایی برجا مانده بودند، فرو ریختند و این تخته سنگ ها را با ارتفاع 45 متر برجای گذاشتند. این مکان تا سال 1922 به نام Sow and Piglets (خوک جوان و بچه هایش) شناخته می شد (خوک جوان جزیره ی Muttonbird است و این صخره های عظیم بچه هایش). اما بعدها به دلایل توریستی نام آنرا به دوازده حواری تغییر دادند؛ هرچند که تنها هشت صخره در اینجا وجود دارد.

اگر قصد اخذ ویزای توریستی استرالیا را دارید با ما در تماس باشید: 02188545324 الی 6

تاریخ انتشار : 1704 روز پیش