rating
محاسبه گر آنلاین امتیازات
ارسال پیام سریع
ارسال پیام سریع
Phone White ۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴
فا | En |
۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴

صفحه اصلی دستمزد پس از مهاجرت به استرالیا

دستمزد پس از مهاجرت به استرالیا

موارد مهم در مورد دستمزد پس از مهاجرت به استرالیا

دستمزد در استرالیا
حقوق کارگر و کارفرما در استرالیا توسط قانون حفاظت می شود. به طور معمول برای هر شغل در استرالیا قوانین و مقررات مختص به آن تعریف شده است . همچنین جمع فاکتورهای مختلف حداقل دستمزد دریافتی هر فرد را مشخص میکند. تعیین حقوق و دستمزد در استرالیا به صورت قابل توجهی بستگی به موارد ذیل دارد:

اگر به دنبال اطلاعات جدید در مورد شرایط مهاجرت به استرالیا 2021 هستید لینک را مطالعه کنید


اگر قصد سرمایه گذاری در کشور استرالیا را دارید باید شرایط دستمزد در استرالیا را بدانید
. سن

· تحصیلات

· میزان توانایی فرد در یک تخصص خاص

· میزان تجربه ی کاری فرد

· میزان تسلط فرد بر زبان انگلیسی

در میان کشورهای توسعه یافته ، استرالیا با پرداخت 17 دلار و 25 سنت به ازای هر ساعت کار برای یک کارگر ساده رتبه ی نخست را داراست.
نکته ی مهمی که در این زمینه حائز اهمیت است مسئله ی دانستن زبان انگلیسی است. داشتن تجربه و مهارت کافی به همراه توانایی شنیداری و گفتاری مناسب به طور حتم بر میزان حداقل دستمزد در استرالیا تاثیر خواهد داشت.

برای مثال یک مهندس عمران که به تازگی فارغ التحصیل شده است ممکن است در استرالیا از 23.4 تا 28.80 دلار برای هر ساعت دریافت کند. میتوان گفت تقریبا برای انواع مشاغل فنی و مهندسی که فرد تجربه ی کاری زیادی ندارد این دریافتی دور از ذهن نباشد.

همچنین کار در بخش مکانیک خودرو برای فردی که تجربه ی زیادی در این شغل ندارد دستمزدی از 20.13 تا  25.16 دلار به ازای هر ساعت برای او به همراه خواهد داشت.

میانگین درآمد سالانه برخی مشاغل پر طرفدار در استرالیا:

درآمد سالانه مهندسان در استرالیا:

این یک واقعیت کلی است که مهندسان صرفنظر از کشوری که در آن زندگی می­کنند، درآمد خوبی دارند و استرالیا نیز از این قاعده مستثنی نیست.

اخیراً مطالعه­ای نشان داده است که استرالیا برای ادامه رشد اقتصادی خود به مهندسان بیشتری نیازمند است. میانگین حداقل حقوق یک مهندس حدود 101 هزار دلار است و حداکثر حقوقی که او می­تواند بدست آورد حدود 150 هزار دلار می­باشد، یعنی هزینه­هایی که برای دانشکده پرداخته­اید و زمانی که صرف یادگیری کرده­اید، ارزشش را داشته است!

حقوق سالانه مهندسین به تفکیک رشته:

مهندس برق:119000 دلار

مهندس الکترونیک: 123000 دلار

مهندس مکانیک: 141000 دلار

مهندس عمران : 133000 دلار

مهندس سیستم: 113000 دلار

 

اگر شما دارای مهارت های ارتباطی قوی،توانایی رهبری و ایجاد انگیزه در دیگران هستید ممکن است بخواهید بعنوان مدیر یا مسئول اجرایی در صنعت مورد نظرتان فعالیت نمایید.شما باید توانایی این را داشته باشید که مسائل را بخوبی تجزیه تحلیل کرده و در شرایط سخت کنترل اوضاع را در دست بگیرید.اما در هر حال در مشاغل مدیریتی و اجرایی مسئولیت بسیار زیادی به عهده شما می باشد و در عین حال می توانید درآمد بسیار خوبی داشته باشید.

درآمد مشاغل مدیریتی در استرالیا:

برای افرادی که دارای حداقل مدرک کارشناسی هستند 182,675 دلار استرالیا در سال است.در استرالیا 74 درصد مردان و 26 درصد زنان به مشاغل مدیریتی مشغول هستند.درآمد یک مدیر ارشد اجرایی در استرالیا با مدرک کارشناسی ارشد 275,904 دلار استرالیا در سال است.

درآمد مشاغل مالی و حسابداری در استرالیا:

حوزه مالی و حسابداری بخش مهم و  جدایی ناپذیر هر سازمان و شرکت، چه در استرالیا و چه در سایر کشورهای دنیا همیشه بوده، هست و خواهد بود. با توجه به این موضوع، فرصت های شغلی و استخدامی مالی نیز همیشه موجود می باشد روند استخدام مدیر مالی در اکثر کشورهای جهاندر سال های آتی رو به رشد است.

در بازه زمانی ۵ سال قبل، میزان استخدام مدیران مالی در استرالیا ۸.۲ درصد رشد داشته و برای سال های آتی نیز رشد متوسطی پیش بینی شده است

درآمد یک حسابدار با مدرک کارشناسی در استرالیا 77,398 دلار در سال است.در استرالیا 41 درصد مردان و 59 درصد زنان در این حرفه فعالیت می کنند.

درآمد مشاغل مرتبط با نفت و گاز در استرالیا

مشاغل این گروه میانگین حداقل حقوق 135 هزار دلار را به ارمغان میآورند. اما اگر بتوانید ثابت کنید که مهارت هایتان شما را به یک کارشناس نفت و گاز تبدیل میکند، میتوانید در مجموع 172 هزار دلار درآمد کسب کنید.

درآمد نمایندگان فروش در استرالیا

درآمد این افراد بر طبق تجربه کاریشان متفاوت است ،بطور مثال کسانی که 1 تا 4 سال تجربه کاری دارند 17.34 الی 24.72 دلار استرالیایی در ساعت و کسانی که 5 تا 9 سال تجربه کاری دارند تا 37.34 دلار استرالیا در ساعت درآمد خواهند داشت.در کشور استرالیا 64 درصد مردان و 36 درصد زنان در این حرفه مشغول بکار هستند.

درآمد پزشکان و دندان پزشکان در استرالیا

حداقل و حداکثر میانگین حقوق این شغل به ترتیب حدود 160 و 200 هزار دلار است. البته اگر شما یک متخصص باشید، درآمدتان بسیار بالاتر خواهد بود.

درآمد روانپزشکان در استرالیا

حدود ۸۲ درصد از روانپزشکان درآمدی بالغ بر ۲۰۰۰ دلار در هفته کسب می کنند . علاوه بر این آنها از کلینیک های شخصی خودشان نیز کسب درآمد می کنند .

متخصص بیهوشی و بی حسی :حدود ۸۸.۳ درصد از جمعیت طالب کاردر این حرفه میتوانند درامدی بیش از ۲۰۰۰ دلار در هفته کسب کنند.

دندانپزشکان: ۷۱.۹درصد از دندانپزشکان بیش از 170000 دلار در سال درآمد دارند.

درآمد وکلا در استرالیا

حداقل میانگین حقوق این شغل برابر 83 هزار دلار است، اما حداقل میانگین می­تواند به 110 هزار دلار برسد و هیچکس نمی­تواند این واقعیت را کتمان کند که احتیاج به وکلا همیشه وجود دارد.

 

درآمد متخصصان IT در استرالیا

درآمد یک فرد در زمینه آی تی با مدرک کارشناسی 148,802 دلار استرالیا است.در استرالیا 93 درصد مردان و  7 درصد زنان در این حرفه مشغول بکار هستند.

 

درآمد مدیران و کارکنان معدن در استرالیا

میانگین حداقل حقوق که این شغل برای شما به ارمغان می­آورد، چیزی در حدود 174 هزار دلار است و می­تواند به حدود 210 هزار دلار نیز برسد، به ویژه اگر شما ثابت کنید که یک رهبر خوب، بادانش و دارای نبوغ هستید. قرار دادن صنعت معدن در این جایگاه بار دیگر ثابت می­کند که استرالیا برای کسانی که جان خود را به خطر می­اندازند احترام قائل است.

daramad

تبعیض از هر نوع آن که باشد در استرالیا توسط قانون منع شده است. هیچ کارفرمایی حق ندارد بر اساس نژاد، ملیت، مذهب، رنگ پوست، زبان، جنسیت و یا هر نوع معیار ناعادلانه دیگری بین کارگرانش تبعیض قائل بشود. این مسأله شامل فرآیند استخدام نیز می شود و کارفرمایان نباید از استخدام افراد بر مبنای دلایل تبعیض آمیز خودداری کنند.  

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:02188545324 الی 6

حدود ۸۲ درصد از روانپزشکان درآمدی بالغ بر ۲۰۰۰ دلار در هفته کسب می کنند . علاوه بر این آنها از کلینیک های شخصی خودشان نیز کسب درآمد می کنند .