rating
محاسبه گر آنلاین امتیازات
ارسال پیام سریع
ارسال پیام سریع
Phone White ۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴
فا | En |
۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴

صفحه اصلی مسکن پس از مهاجرت به استرالیا

مسکن پس از مهاجرت به استرالیا

تهیه مسکن پس از مهاجرت به استرالیا

مسکن پس از مهاجرت به استرالیا

یکی از مهمترین دغدغه های افرادی است که به صورت قانونی به استرالیا مهاجرت میکنند.شما می توانید معمولا از بنگاه معاملات ملکی که نمایندگی مالک را به عهده دارد یا به طور مستقیم از صاحبخانه، خانه ای را اجاره کنید. .هچنین برای تهیه مسکن میتوانید از سایت تهیه مسکن در استرالیا نیز استفاده کنید.
این گزینه به شما این امکان را میدهد که از پرداخت هزینه های گزاف اجاره در ابتدای ورودتان به استرالیا معاف شوید.حسن دیگر انتخاب آنلاین مسکن در استرالیا در این است که میتوانیدقبل ار ورودتان به استرالیا محل اقامتتان را معین و پس از ورود از فرودگاه به آنجا بروید.

مهاجرت به استرالیا

قیمت اجاره خانه در استرالیا
هزینه اجاره خانه در استرالیا بصورت هفته ای پرداخت می شود. خانه ها در استرالیا شامل یونیت یا آپارتمان و ویلا / هاوس می باشد.
اجاره خانه به عوامل مختلفی همچون موقعیت واحد در شهر٬ تعداد خواب و نوع واحد بستگی دارد.
بطور کلی خانه ها یا بصورت استودیو (بدون اتاق خواب) هستند که اجاره پایین تری دارد و یا دارای یک یا بیشتر اتاق خواب می باشند. همچنین برخی از خانه های با تعداد اتاق خواب زیاد بصورت اشتراکی اجاره داده می شوند در اینصورت فرد می تواند از یک اتاق خواب به همراه بقیه امکانات آن خانه بصورت اشتراکی استفاده کند. این مدل اشتراکی بیشتر برای دانشجویان که نمی خواهند هزینه زیادی داشته باشند.
بطور متوسط شما می توانید خانه مورد نظر خود را با 250 دلار تا 500 دلار در هفته اجاره نمایید. همانطور که گفته شد رقم اجاره بستگی به شرایط و موقعیت خانه دارد.