rating
محاسبه گر آنلاین امتیازات
ارسال پیام سریع
ارسال پیام سریع
Phone White ۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴
فا | En |
۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴

صفحه اصلی وکیل مهاجرت به استرالیا | وکیل مهاجرت به استرالیا در تهران

وکیل مهاجرت به استرالیا | وکیل مهاجرت به استرالیا در تهران

سازمان مهاجرتی یونیک ویزا با سالها تجربه مفتخر به اخذ انواع ویزای استرالیا میباشد.آشنایی و تسلط کامل بر قوانین پشتوانه ی شما برای دستیابی به زندگی بهتر  در کشور استرالیا خواهد بود.

وکیل این مجموعه جناب آقای مهدی کیوانی با شماره ثبت MARN 2217813 در سازمان مارا (Mara)میباشند و پرونده موکلین مستقیما  زیرنظر ایشان مورد بررسی قرار گرفته و انجام می شوند.

برای مشاهده صفحه ی مستقیم اطلاعات ایشان در سایت مارا لطفا اینجا کلیک نمایید.

وکیل مهاجرت به استرالیا

شناخت هر چه دقیق تر راههای مهاجرت به استرالیا و سایر قوانین مهاجرت و مدارک مورد نیاز آن، اولین گامها جهت مهاجرت محسوب می‌شوند. انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا ، به دلیل وجود تعداد زیاد موسسه های غیر معتبر که با تاسیس دفاتر مشاوره غیر قانونی اقدام به جذب افراد مینمایند، کاری سخت به نظر می‌رسد. اصول و قوانین مهاجرت به حدی مهم میباشد که میتواند آینده و اهدافی که شما در سر دارید را تحت الشعاع قرار دهد، و در واقع این مهم بر عهده وکیل مهاجرت میباشد که اگر نتواند از عهده آن بر آید تمام نقشه ها و اهداف و زندگی شما دچار شکست میگردد.پس اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید بهتر است که قبل از هر اقدامی به دنبال یک وکیل مهاجرت مناسب و قابل اعتماد باشید چرا که قرار است شما آینده خود را به او سپرده تا راه را برای شما هموار گرداند.

وکیل رسمی اداره مهاجرت استرالیا

Untitled.[1]

تصویر گواهی بیمه غرامت 250 هزار دلاری در اداره مهاجرت استرالیا (متعلق به اقای مهدی کیوانی):

certificate-5156087-3-20220310012537

تصویر مجوز رسمی آقای مهدی کیوانی در زمینه مشاوره متقاضیان تحصیل در استرالیا/اعزام دانشجو:

Qualified Education Agent Counsellor Certificate1

آیا داشتن وکیل مهاجرت به استرالیا الزامی است؟

در پاسخ این سوال باید بدانید که شما ملزم به استفاده از وکیل یا مشاور رسمی در پروسه ی مهاجرتی خود نیستید، ولی با همراهی وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا می توانید اطمینان بالاتری از پرونده خود داشته باشید، چرا که استرالیا کشور بسیار قانونمندی است و با کوچکترین اشتباه ممکن است شانس قبولی در پرونده خود را از دست دهید. وکلای مهاجرت ملزم به شرکت در دوره های مهاجرتی به منظور بروز رسانی اطلاعات خود در زمینه امور مهاجرتی هستند بنابرین همواره از جدیدترین قوانین مهاجرتی آگاه می باشند لذا می توانند نتیجه مطلوب تری برای شما به ارمغان آورند و شانس شما را در اخذ ویزا افزایش دهند.

اگر نیاز به وکیل مهاجرت به استرالیا دارید و نمی توانید به راحتی اعتماد کنید این انتخاب و راهنمایی کامل را به مجموعه یونیک ویزا بسپارید.

برای مشاوره در زمینه وکیل مهاجرت با شماره 6-88545324-021 تماس بگیرید.

 

وکیل مهاجرت به استرالیا در تهران:

در سالهای اخیر  رشد چشمگیری در تعداد دفاتر مهاجرتی غیر قانونی و فاقد وکیل رسمی مهاجرت به خصوص در شهر تهران وجود داشته است .در پروسه مهاجرت به استرالیا کمک گرفتن از افرادی که وکیل مهاجرت نیستند و آموزش صحیح در این راستا ندیده اند ممکن است منجر به نقص در پرونده مهاجرتی و کاهش شانس دستیابی به ویزای استرالیا گردد.طبق قوانین دولت استرالیا افراد غیر مجاز اجازه مکاتبه با اداره مهاجرت را ندارند و انجام امور مهاجرتی توسط این اشخاص تا ۱۰ سال زندان به همراه دارد. چنانچه مایلید پروسه مهاجرت به استرالیا و یا شرایط سرمایه گذاری در استرالیا را با یک دفتر مهاجرت قانونی و خوش نام آغاز کنید میتوانید جهت مشاوره ی تلفنی رایگان با شماره های 02188545324 الی 6 تماس حاصل نمایید.

برای درک کامل مزایای استفاده از وکیل معتبر اداره MARA باید ابتدا اداره مارا و عملکردهای کلیدی آنرا شناخت.

مارا چیست ؟ (مرجع ثبت وکلای اداره مهاجرت)

اداره ای مستقل از دپارتمان مهاجرت و امور شهروندی است که در راستا و موازی با فعالیتهای اداره مهاجرت فعالیت می کند. سازمان مارا فعالیت خود را از سال 2009 آغاز کرده و شرایط افراد را به شرح زیر بررسی می کند:

 • تنها افراد واجد شرایط و مناسب می توانند به عنوان وکیل مهاجرت شناخته شوند

 • وکلای مهاجرت ثبت شده دانش بالایی از امور مهاجرت داشته و میتوانند اطلاعات و مشاوره دقیق به افراد بسته به پرونده آنها ارائه دهند

 • تمامی شکایات بر علیه وکلای مهاجرت به صورت دقیق ارائه می شود

 • مارا در راستای فعالیتهای وزارت مهاجرت و امور شهروندی و زیرنظارت و پیگیری مقامات نظارتی برای رسیدگی به فعالیتهای وکلای مهاجرت فعالیت می نماید.

 • موکلین حقوق خود را می شناسند و وکلا وظایف خود را در قالب چارچوب منظم می شناسند. 

ImmigrationLawyertoAustralia

نکته: در استرالیا اینکه شخصی بدون اینکه وکیل رسمی اداره مارا باشد خدمات مهاجرتی انجام دهد غیرقانونی است. وکلای رسمی اداره مارا مجوز ارائه مشاوره در زمینه پیش نیازهای ویزا، ارائه درخواست ویزا به اداره مهاجرت و کار بر روی پرونده موکلین در وزارت مهاجرت و امور شهروندی را به عنوان نماینده موکلین دارند. این وکلا می توانند به شما در راستای تنظیم و مهیا نمودن تمامی مدارک و فرمهای اداره مهاجرت و نیز انتخاب بهترین گزینه برای مهاجرت بسته به پرونده موکلین کمک شایان توجهی ارائه نمایند.

 

در زیر دو مزیت استفاده از متخصصین مهاجرت به استرالیا یعنی وکیل رسمی عضو سازمان مارا برای انجام امور مهاجرتی ارائه می شود:

 • آشنایی به قوانین: چیزی که اکثر موکلین از آن اطلاع ندارند این است که پروسه ارزیابی ویزا (Visa Assessment) فرآیندی شدیداً قانونی است که باعث می شود درک قوانین و ضوابط مهاجرت به استرالیا امری ضروری باشد. تمامی وکیلهای اداره مهاجرت استرالیا آموزش دیده و تجربه کافی برای رفع و رجوع پیچیدگی های انواع درخواستهای ویزا را دارا می باشند. آنها تحت نظارت سازمان MARA آموزش دیده و رجیستر شده اند و تمامی فرایندها و قوانین فعلی را می شناسند، بنابراین مشاوره های صحیحی به شما ارائه می دهند.
 • صرفه جویی در زمان و هزینه: همه متقاضیان مهاجرت به استرالیا می خواهند مطمئن باشند که درخواست ویزای آنها صحیح می باشد. اما در برخی موارد تنها دنبال کردن چک لیست ارائه شده توسط اداره مهاجرت استرالیا کافی نیست. موارد بسیار زیادی دیده شده است که متقاضی نه تنها پول بلکه زمان را نیز علی رغم تلاش زیاد هدر داده است و موفق به اخذ ارزیابی ویزا یا Visa Assessment نشده است. برای اینکه این مشکلات پیش نیاید و شانس مهاجرت به استرالیا برای شما افزایش یابد توصیه می شود تا به دنبال گرفتن مشاوره های قانونی و واقعی از وکیل مهاجرت استرالیا که با قوانین فعلی، پیش نیازهای ویزا، ضوابط و تغییرات قوانین آشنایی دارد باشید. وکیل اداره مهاجرت صلاحیت و تجربه لازم برای ارائه صحیح درخواست ویزا را دارد، پس با استفاده از وکیل اداره مهاجرت استرالیا در همان تلاش اول ویزا را کسب نمایید.

چرا باید وکیل عضو سازمان MARA انتخاب نماییم؟

1- دارای اطلاعات کامل و به روز از قوانین و روش های مهاجرت به استرالیا میباشد.

2- موظف است که برای منافع قانونی شما عمل نموده و بر اساس ضوابط مشخص ، آگاهی و راهنمایی دقیق به شما ارائه دهد.

3- پول شما را تا زمان ارائه خدمات در حساب مشخصی قرار داده و هر چند وقت یکبار حسابشان مورد بررسی و ممیزی قرار میگیرد.

4- سوابق مشتریان را تا 7 سال به درستی نگهداری میکنند.

5- به عنوان نماینده شما بوده و نتیجه درخواست ویزایتان را به شما اطلاع میدهند.

پروانه وکلای مهاجرت به استرالیااز طریق این سازمان هر 3 سال یک بار صادر شده و وکلا بر اساس تعداد نتایج مثبت در پروندها ارزیابی میشوند.

هزینه وکیل مهاجرت به استرالیا:

بر اساس ضوابطی که اداره MARA برای وکلا/ ایجنت های مهاجرت مشخص نموده است ، مبلغی که وکیل شما برای اخذ ویزای استرالیا مطالبه می‌کند (حق الزحمه) باید منصفانه و معقول باشد.

میزان حق الزحمه به موارد ذیل بستگی دارد:

 • نوع درخواست ویزای شما.
 •   مدت زمانی که آماده کردن درخواست شما طول خواهد کشید. آماده کردن بعضی از درخواستهای ویزا بیشتر از بقیه طول می‌کشد. • سطح خدماتی که شما لازم دارید.
 • اینکه به کمک بیشتری نیاز داشته باشید یا موقعیت تان پیچیده باشد. مثلاً اگر افراد تحت تکفل (مثل بچه‌ها) در درخواستتان داشته باشید وکیل ممکن است هزینه بیشتری را مطالبه کند.
 • تجربه. در صورتیکه وکیل شما سالهای زیادی تجربه دارد، ممکن است حق الزحمه او بیشتر باشد. اگر حق الزحمه نماینده شما خیلی زیاد به نظر می‌رسد، قبل از امضای قرارداد در این مورد با او صحبت کنید.

به صورت معمول برای ویزاهای تخصص و مهارت حق الزحمه وکیل بین 2 الی 5 هزار دلار استرالیا، برای ویزای توریستی بین 300 تا 1500 دلار استرالیا و برای سرمایه گذاری بین 7 تا 20 هزار دلار استرالیا میباشد.

هزینه مشاوره اولیه:

بسیاری از وکلا و مشاورین قبل از عقد قرارداد کتبی با شما ملاقات یا گفتگوی تلفنی انجام میدهند تا اطلاعات کلی را به شما داده و به پرسش‌های شما پاسخ دهند. برخی از وکلا این کار را رایگان انجام می‌دهند و بعضی‌ها برای آن هزینه می‌گیرند. توجه داشته باشید طبق قوانین باید قبل از ملاقاتتان (حضوری یا تلفنی) به شما اطلاع داده شود که هزینه مشاوره اولیه چه مبلغی است. (به عنوان مثال چنانچه قصد اخذ ویزای کاری را دارید حق الزحمه مشاوره اولیه در دفاتر کاریابی های خارجی مستقر در ایران در سال 1397 مبلغ سی هزار تومان میباشد.)

تخمین کلی هزینه ها:

پیش از عقد قرارداد وکیل موظف است تخمینی از هزینه هایی که برای خدمات خود از شما مطالبه خواهد کرد به شما ارائه دهد. تخمین هزینه‌ها شامل این موارد میباشد:

 • حق الزحمه حرفه‌ای، یا به نرخ ساعتی یا برای یک سرویس
 • سایر هزینه ها ( عبارتند از هزینه‌های دیگر مثل هزینه درخواست ویزا، ارزیابی مدارک و ...)

تغییر در هزینه‌ها:

چنانچه وکیل قصد داشته باشد تغییری در مبلغی که برای تامین خدمات از شما مطالبه کرده است بدهد، باید با یک اعلان کتبی شما را مطلع سازد. وکیل میبایست این کار را بمحض آگاه شدن از آن تغییر انجام دهد (مثلاً شرایط خاصی در پرونده پیش آید که کار اضافه‌ای نیاز داشته باشد و وکیل در زمان عقد قرارداد از آن اطلاعی نداشته است.)

 سوالات متداول در خصوص مهاجرت به استرالیا:

1- آیا برای اخذ ویزای تخصص و مهارت (ساب کلاس 189 ، 190 . 489 ) ارائه مدرک زبان برای شروع کار الزامی است؟

+خیر، تنها دانش آموختگان رشته های مهندسی ( عمران ، مکانیک ، صنایع ، شیمی و ...) میبایست در مرحله اول مدرک زبان را ارائه دهند.

2- جهت مهاجرت به استرالیا به آیلتس جنرال نیاز داریم یا اکادمیک؟

+در پروسه مهاجرت به استرالیا تفاوتی نمیکند که آیلتس شما اکادمیک است یا جنرال. مگر در رشته های خاصی نظیر پزشکی ، پرستاری و ... که  آیلتس شما حتما باید اکادمیک باشد.

3- آیا برای ارزیابی سابقه کار(assessment) ، ارائه مدرک بیمه الزامی است؟

+خیر، چنانچه مدارک دیگری نیز جهت اثبات سابقه کار داشته باشید ، میتوانید اقدام نمایید.

4- آیا ارائه سابقه کار در حین تحصیل قابل قبول است؟

+تنها برای زیر شاخه های رشته کامپیوتر قابل قبول خواهد بود.

5- چه زمانی بهترین وقت برای مهاجرت به استرالیا میباشد؟

+اگر فکر می‌کنید که شرایط لازم را دارید، بهترین زمان برای اقدام به پروسه مهاجرت «همین الان» می‌باشد. هر چه سن شما بالاتر رود،‌ ممکن است امتیاز شما برای دریافت ویزاهای استرالیا، کاهش یابد و در برخی موارد امکان گرفتن ویزاهای اقامت دائم از بین برود.

6- ایا بیمه اختیاری هم جزو سابقه بیمه محسوب خواهد شد؟

+خیر، متاسفانه مورد محاسبه قرار نمي گيرد.

7- ‍ در صورتی که ویزای تخصص و مهارت اخذ شود، تا چه زمانی بعداز صدور ویزا باید به استرالیا سفر کرد؟

+بعد از صدور ویزا متقاضی به مدت 1 سال فرصت دارد تا اولین ورود خود به استرالیا را ثبت نماید

8- نحوه امتياز دهي و سكشن بندي دانشگاههاي ايران در ویزای تخصص و مهارت به چه صورت میباشد ؟

+كليه دانشگاهها و مراكز اموزش عالي در ايران به دو دسته طبقه بندي مي شود:

دسته اول :كه امتياز حاصله براي مقطع ليسانس ١٥ امتياز مثل:دانشگاه های سراسری، دانشگاه آزاد واحد تهران شمال/جنوب و....

دسته دوم :امتياز حاصله از مقطع ليسانس ١٠ امتياز مي باشد مثال:دانشگاه آزاد تهران شرق-دانشگاه آزاد ورامين و.....

9- مدت زمان ارزیابی مدرک تحصیلی و سابقه کار چه میزان میباشد؟

+مدت زمان اخذ ارزشیابی مدرک تحصیلی (اسسمنت) بسته به سازمان ارزیابی کننده متفاوت است. گرفتن ارزشیابی از سازمان کامپیوتر استرالیا(ACS) حدودا بین6 تا 12 هفنه زمان می برد و گرفتن ارزشیابی از سازمان مهندسین (Engineers Australia) حدود 12  الی 15 هفته  زمان می برد و اخذ ارزشیابی از سازمان وت اسس (VETASSESS) نیز حدودا 12 تا 16 هفته به طول می انجامد. ولی این زمانها تقریبی است و گاها این پروسه سریعتر انجام شده و به ندرت پیش می آید که زمان بیشتری طول می کشد.

10- آیا دریافت اسپانسر ایالتی به معنای گرفتن کار در استرالیا میباشد ؟

+خیر . هنگامی که شما اسپانسر ایالتی دریافت میکنید ، بدین معناست که ایالت مورد نظر به شغل شما نیاز دارد. ولی در خصوص ارائه کار  مشخص به شما هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

11- آیا رشته های پزشکی راحت تر از سایر مشاغل جهت مهاجرت به استرالیا میتوانند اقدام نمایند؟

+خیر. با توجه به شرایط کشور استرالیا ، در حال حاظر دولت ترجیح می دهد از فارغ التحصیلان رشته پزشکی دانشگاه های استرالیایی برای سیستم پزشکی خود استفاده کند. به همین دلیل پروسه ای سخت را برای ورود پزشکان کشورهای دیگر در نظر گرفته است .

12-برای اخذ ویزای تخصص و مهارت چه مبلغی باید در حساب بانکی نشان داده شود؟

+برای ویزاهای تخصصی حداقل مقداری که در حساب شما قابل ارائه باشد، محدودیتی وجود ندارد و تنها برای برخی ویزاهای اسپانسری ایالت از شما برای توانایی مالی، گزارش موجودی حساب درخواست شده و حداقل میزان موجودی تعیین می‌شود.

13-آیا من می توانم پس از ثبت درخواست ویزا اعضاء خانواده خود را به پرونده اضافه کنم؟

+شما می توانید در برخی از ویزاها اعضاء خانواده را به پرونده خود اضافه کنید. چنانچه شما در حال حاضر درخواست ویزای خود را ثبت کرده اید، به شما اجازه می دهند که در طول فرایند اخذ ویزا و تا زمانیکه اداره مهاجرت و حفاظت از مرزهای استرالیا تصمیمی روی پرونده شما نگرفته باشد اعضای خانواده خود را را به پرونده اضافه کنید.

14-آیا پاسپورت من بایستی برچسب ویزا داشته باشد؟

+خیر. ویزاهای استرالیا به صورت الکترونیکی ثبت میشوند. زمانیکه شما به استرالیا سفر میکنید تا در آنجا اقامت داشته باشید به برچسب ویزا در پاسپورت نیاز ندارید.

15-در صورتی که یک زوج شرایط مهاجرت به استرالیا را داشته باشند آیا هر دو آنها باید تقاضای اقامت کنند یا خیر؟

+جهت مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص و مهارت، کافی است که یکی از افراد خانواده شرایط لازم را جهت مهاجرت داشته باشد. باقی افراد خانواده نیز اقامت را همزمان با وی کسب خواهند نمود.

مهاجرت به استرالیا از طریق خرید سهام بیشتر بخوانید