rating
محاسبه گر آنلاین امتیازات
ارسال پیام سریع
ارسال پیام سریع
Phone White ۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴
فا | En |
۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴

صفحه اصلی اخبار مهاجرت مهاجرت به استرالیا بدون داشتن مدرک تحصیلی

مهاجرت به استرالیا بدون داشتن مدرک تحصیلی

 

استرالیا کشوری پهناور و پیشرفته است که سالانه پذیرای هزاران مهاجر از سراسر جهان میباشد. افراد بر اساس شرایط خود روشهای متفاوتی را برای مهاجرت به استرالیا در نظر میگیرند. اداره مهاجرت این کشور نیز طیف وسیعی از ویزاها را برای مهاجرت به استرالیا در نظر گرفته است.

ویزاهای کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، ازدواج از جمله متداول ترین روشهای مهاجرت به استرالیا به شمار میروند.

اما آیا امکان مهاجرت به استرالیا بدون داشتن مدرک تحصیلی وجود دارد؟

برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزاهای کاری قطعا به مدرک تحصیلی احتیاج خواهید داشت. به عنوان مثال برای اخذ ویزای تخصص و مهارت  در 95 درصد رشته ها نیازمند داشتن  حداقل مدرک لیسانس میباشید. (چنانچه متقاضی مهاجرت به استرالیا متاهل باشد و همسر وی دارای مدرک تحصیلی و شرایط لازم باشد  ایشان متقاضی اصلی در نظر گرفته شده و همسر و فرزندان همزمان با وی ویزا را دریافت مینمایند.)

 

 

 اما بدون داشتن مدرک تحصیلی نیز همچنان شانس مهاجرت به استرالیا را دارید.

 

1) از جمله ویزاهایی که داشتن مدرک تحصیلی در آنها الزامی نیست و متقاضیان زیادی نیز دارد میتوان به ویزاهای سرمایه گذاری در استرالیا - سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی  اشاره نمود. برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کارآفرینی علاوه بر آنکه داشتن مدرک تحصیلی اجباری نیست حتی ارائه مدرک زبان نیز الزامی نمیباشد و متقاضی میتواند به جای ارائه مدرک زبان ، هزینه گذراندن دوره زبان درسترالیا را به اداره مهاجرت پرداخت نماید.

برای اخذ این ویز باید از سیستم امتیاز بندی آن 65 امتیاز کسب نمایید. آیتم های امتیاز آور شامل موارد زیر هستند:  سن، سابقه مدیریت در بیزینس، میزان دارایی های متقاضی و همسر وی، گردش مالی بیزین متقاضی، گواهی ثبت برند یا نام تجاری یا حق اختراع و ...

 

اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کارآفرینی

 

چنانچه مدرک تحصیلی و مدرک زبان نیز داشته باشید به امتیازاتتان اضافه خواهند شد.

 

2) ویزای دیگری که در آن داشتن مدرک تحصیلی برای مهاجرت به استرالیا اجباری نیست ویزاهای نامزدی و ازدواج هستند. برای اخذ این ویزاها حتما همسر/پارتنر شما باید اقامت دائم یا شهروندی کشور استرالیا را داشته باشد و مدارک کافی جهت اثبات واقعی بودن رابطه ارائه نمایید. از جمله ی این مدارک میتوان به مواردی مانند: عکس های مشترک، مدارک سفرهای مشترک، حساب بانکی مشترک و ... اشاره نمود. برای اخذ ویزاهای ازدواج ارائه سند ازدواج الزامی است ولی برای ویزای نامزدی تا 9 ماه پس از دریافت ویزا و ورود به استرالیا فرصت دارید ازدواج را ثبت نمایید.

 

اطلاعات بیشتر درباره  مهاجرت به استرالیا از طریق ویزاهای نامزدی و ازدواج  

 

3) چنانچه قصد مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای والدین را داشته باشید نیز داشتن مدرک تحصیلی الزامی نیست. برای اخذ این ویزا باید حداقل نیمی از فرزندانتان اقامت دائم یا شهروندی کشور استرالیا را داشته باشند و اسپانسر شما برای اخذ این ویزا گردند. به عنوان مثال اگر سه فرزند دارید حداقل 2 نفر از آنها باید مقیم استرالیا باشند.

 اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای والدین

در صورت نیاز به دریافت مشاوره تخصصی و رایگان در زمینه مهاجرت به استرالیا ، سرمایه گذاری در استرالیا و یا کار و تحصیل در این کشور با مشاوران  گروه مهاجرتی یونیک ویزا در ارتباط باشید. مشاوران ما با داشتن به روز ترین اطلاعات در خصوص تغییرات قوانین مهاجرتی، دقیق ترین مشاوره را به صورت رایگان به متقاضیان مهاجرت به استرالیا ارائه میدهند.

شماره های تماس: 021-88545324 الی 6