rating
محاسبه گر آنلاین امتیازات
ارسال پیام سریع
ارسال پیام سریع
Phone White ۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴
فا | En |
۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴

صفحه اصلی اخبار مهاجرت

شرایط مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا

استرالیا کشوری مهاجر پذیر، امن، با ثبات و دارای بازار کار پویا و اقتصادی بسیار قوی است. هر ساله افراد زیادی از طریق ویزاهای مختلف برای مهاجرت به استرالیا اقدام میکنند و برای کار یا تحصیل یا سرمایه گذاری وارد این کشور میشوند.

مدرک زبان مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا

برای دریافت اکثر ویزاهای استرالیا نیاز به مدرک زبان خواهید داشت. در این مقاله به بررسی مدرک زبان مورد قبول برای مهاجرت به استرالیا، میزان اعتبار هر مدرک و همچنین نمره مورد نیاز زبان برای مهاجرت به استرالیا میپردازیم.

مهاجرت به استرالیا بدون سابقه کار

عدم وجود سابقه کار مانعی برای مهاجرت به استرالیا نیست. در این مقاله به بررسی ویزاهایی میپردازیم که بدون داشتن سابقه کار نیز میتوانید برای دریافت آنها اقدام نمایید.

سرمایه گذاری در استرالیا به زبان ساده

استرالیا محل امن و مطمئنی برای انجام سرمایه گذاری های کوچک و بزرگ است و هر ساله افراد زیادی از سراسر جهان برای سرمایه گذاری در استرالیا راهی این کشور میشوند.

بهترین رشته تحصیلی برای مهاجرت به استرالیا

اداره مهاجرت استرالیا هر ساله لیستی از مشاغل مورد نیاز را منتشر میکند و متقاضیان مهاجرت به استرالیا میتوانند از این لیست استفاده کرده و بهترین کد رشته مرتبط با رشته تحصیلی و سوابق کاری را جهت مهاجرت به استرالیا انتخاب کنند

هزینه اجاره در ایالت های مختلف استرالیا پس از مهاجرت به استرالیا

از اساسی ترین نیازها پس از مهاجرت به استرالیا پیدا کردن مسکن میباشد. افرادی که پس از مهاجرت به استرالیا اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشند میتوانند به راحتی مسکن مورد علاقه خود را با توجه به بودجه مورد نظر انتخاب نمایند.