rating
محاسبه گر آنلاین امتیازات
ارسال پیام سریع
ارسال پیام سریع
Phone White ۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴
فا | En |
۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴

صفحه اصلی اخبار مهاجرت

هزینه های زندگی در ملبورن پس از مهاجرت به استرالیا

برای تصمیم گیری صحیح در خصوص انتخاب محل سکونت پس از مهاجرت به استرالیا ضروری است که هزینه های زندگی در هر شهر را بدانید تا بتوانید برنامه ریزی مناسبی انجام دهید. در این مقاله به بررسی هزینه های زندگی در ملبورن میپردازیم

شرایط مهاجرت به استرالیا در سال 2022

افرادی که در سال 2021 قصد مهاجرت به استرالیا را داشتند با تغییرات زیادی در این کشور رو به رو شدند . از جمله بسته شدن مرزها برای دارندگان برخی ویزاها جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و یا عدم صدور برخی ویزاها نظیر ویزای توریستی و ... در این پست به بررسی شرایط مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا در سال 2022 میپردازیم.

مهاجرت به استرالیا با جواز کسب

استرالیا مقصد محبوب ایرانیان برای مهاجرت است. بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند دارای جواز کسب هستند ولی بیمه ندارند و یا امکان ارائه مدرک زبان و مدرک تحصیلی دانشگاهی را ندارند . در این مقاله به بررسی شرایط مهاجرت به استرالیا برای دارندگان جواز کسب میپردازیم.

آخرین شرایط اسپانسری ایالت های استرالیا برای ویزای 491

اگر قصد مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای 491 را دارید میتوانید جدید ترین وضعیت اسپانسری ایالت ها را در این پست بررسی نمایید

آخرین شرایط اسپانسری ایالت های استرالیا برای ویزای 190

در این پست به بررسی بروز ترین شرایط ایالتهای استرالیا جهت اسپانسر شدن متقاضیان ویزای تخصص و مهارت (ساب کلاس 190 که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند، پرداخته ایم.

معرفی مهمترین سازمانها جهت ارزیابی مدارک تحصیلی و شغلی متقاضیان مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای نیروی کار ماهر (ساب کلاسهای 190-189 و 491) ابتدا مدارک تحصیلی و شغلی متقاضیان میبایست ارزیابی شود. ادارات مختلفی برای رشته های مختلف وجود دارد که در این پست به بررسی مهم ترین ادارات میپردازیم.