rating
محاسبه گر آنلاین امتیازات
ارسال پیام سریع
ارسال پیام سریع
Phone White ۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴
فا | En |
۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴

صفحه اصلی یونیک ویزا

یونیک ویزا

 یونیک ویزا از سال 2008 فعالیت خود را در زمینه مهاجرت به استرالیا آغاز نموده و از همان بدو امر ارتباط تنگاتنگی با بخش های مختلف اداره مهاجرت استرالیا داشته است.

وکیل این مجموعه جناب آقای مهدی کیوانی با شماره  MARN 2217813 در سازمان مارا (Mara )میباشند و پرونده موکلین مستقیما  زیرنظر ایشان مورد بررسی قرار گرفته و انجام می شوند.

سازمان مهاجرتی یونیک ویزا از زمان شروع فعالیت تاکنون ده ها پرونده موفق در زمینه های ویزای تخصص و مهارت، سرمایه گذاری در استرالیا (از طریق کارآفرینی) ، کار و ... داشته است و در حال حاضر نیز پرونده های متفاوتی در زمینه اخذ ویزاهای  استرالیا در دستور کار این موسسه قرار دارد.

مشاوران مجرب  یونیک ویزا  پاسخگوی سؤالات مراجعین و موکلین محترم بوده و با داشتن دانش روز در بررسی تخصصی شرایط هر پرونده و ارائه راهکار مناسب و قانونی متناسب با شرایط موکلین، بهترین گزینه موجود را در اختیار ایشان قرار می دهند.

شعبه موسسه مهاجرتی یونیک ویزا در شهر سیدنی استرالیا مسئولیت پیگیری تمامی پرونده های موکلین را بر عهده دارد و با به کارگیری تجارب چندین ساله خود در زمینه مهاجرت به استرالیا، گذشته ای پربار داشته و چشم به موفقیت های بیشتر در آینده دوخته است.

وکیل رسمی اداره مهاجرت استرالیا

Untitled.[1]

 

تصویر گواهی بیمه غرامت 250 هزار دلاری در اداره مهاجرت استرالیا

certificate-5156087-3-20220310012537

تصویر مجوز رسمی آقای مهدی کیوانی در زمینه مشاوره متقاضیان تحصیل در استرالیا/اعزام دانشجو:

File                     Qualified Education Agent Counsellor Certificate1