rating
محاسبه گر آنلاین امتیازات
ارسال پیام سریع
ارسال پیام سریع
Phone White ۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴-۶
فا | En |
۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴-۶

صفحه اصلی وکیل مهاجرت به استرالیا

وکیل مهاجرت به استرالیا

گروه مهاجرتی یونیک ویزا با سالها تجربه مفتخر به اخذ انواع ویزای استرالیا میباشد.آشنایی و تسلط کامل بر قوانین پشتوانه ی شما برای دستیابی به زندگی بهتر  در کشور استرالیا خواهد بود.

وکیل مهاجرت به استرالیا

اگر نیاز به وکیل مهاجرت به استرالیا دارید و نمی توانید به راحتی اعتماد کنید این انتخاب و راهنمایی کامل را به مجموعه یونیک ویزا بسپارید.

برای مشاوره در زمینه وکیل مهاجرت با شماره 6-88545324-021 تماس بگیرید.

برای درک کامل مزایای استفاده از وکیل معتبر اداره MARA باید ابتدا اداره مارا و عملکردهای کلیدی آنرا شناخت.

مارا (مرجع ثبت وکلای اداره مهاجرت) اداره ای مستقل از دپارتمان مهاجرت و امور شهروندی است که در راستا و موازی با فعالیتهای اداره مهاجرت فعالیت می کند. سازمان مارا فعالیت خود را از سال 2009 آغاز کرده و شرایط افراد را به شرح زیر بررسی می کند:

  • تنها افراد واجد شرایط و مناسب می توانند به عنوان وکیل مهاجرت شناخته شوند
  • وکلای مهاجرت ثبت شده دانش بالایی از امور مهاجرت داشته و میتوانند اطلاعات و مشاوره دقیق به افراد بسته به پرونده آنها ارائه دهند
  • تمامی شکایات بر علیه وکلای مهاجرت به صورت دقیق ارائه می شود
  • مارا در راستای فعالیتهای وزارت مهاجرت و امور شهروندی و زیرنظارت و پیگیری مقامات نظارتی برای رسیدگی به فعالیتهای وکلای مهاجرت فعالیت می نماید.
  • موکلین حقوق خود را می شناسند و وکلا وظایف خود را در قالب چارچوب منظم می شناسند. 

ImmigrationLawyertoAustralia

نکته: در استرالیا اینکه شخصی بدون اینکه وکیل رسمی اداره مارا باشد خدمات مهاجرتی انجام دهد غیرقانونی است. وکلای رسمی اداره مارا مجوز ارائه مشاوره در زمینه پیش نیازهای ویزا، ارائه درخواست ویزا به اداره مهاجرت و کار بر روی پرونده موکلین در وزارت مهاجرت و امور شهروندی را به عنوان نماینده موکلین دارند. این وکلا می توانند به شما در راستای تنظیم و مهیا نمودن تمامی مدارک و فرمهای اداره مهاجرت و نیز انتخاب بهترین گزینه برای مهاجرت بسته به پرونده موکلین کمک شایان توجهی ارائه نمایند.

استفاده از افرادی که وکیل مهاجرت نیستند و آموزش صحیح در این راستا ندیده اند ممکن است منجر به نقص در پرونده مهاجرتی و کاهش شانس دستیابی به ویزای استرالیا گردد.

در زیر دو مزیت استفاده از متخصصین مهاجرت به استرالیا یعنی وکیل رسمی عضو سازمان مارا برای انجام امور مهاجرتی ارائه می شود:

  • آشنایی به قوانین: چیزی که اکثر موکلین از آن اطلاع ندارند این است که پروسه ارزیابی ویزا (Visa Assessment) فرآیندی شدیداً قانونی است که باعث می شود درک قوانین و ضوابط مهاجرت به استرالیا امری ضروری باشد. تمامی وکیلهای اداره مهاجرت استرالیا آموزش دیده و تجربه کافی برای رفع و رجوع پیچیدگی های انواع درخواستهای ویزا را دارا می باشند. آنها تحت نظارت سازمان MARA آموزش دیده و رجیستر شده اند و تمامی فرایندها و قوانین فعلی را می شناسند، بنابراین مشاوره های صحیحی به شما ارائه می دهند.
  • صرفه جویی در زمان و هزینه: همه متقاضیان مهاجرت به استرالیا می خواهند مطمئن باشند که درخواست ویزای آنها صحیح می باشد. اما در برخی موارد تنها دنبال کردن چک لیست ارائه شده توسط اداره مهاجرت استرالیا کافی نیست. موارد بسیار زیادی دیده شده است که متقاضی نه تنها پول بلکه زمان را نیز علی رغم تلاش زیاد هدر داده است و موفق به اخذ ارزیابی ویزا یا Visa Assessment نشده است. برای اینکه این مشکلات پیش نیاید و شانس مهاجرت به استرالیا برای شما افزایش یابد توصیه می شود تا به دنبال گرفتن مشاوره های قانونی و واقعی از وکیل مهاجرت استرالیا که با قوانین فعلی، پیش نیازهای ویزا، ضوابط و تغییرات قوانین آشنایی دارد باشید. وکیل اداره مهاجرت صلاحیت و تجربه لازم برای ارائه صحیح درخواست ویزا را دارد، پس با استفاده از وکیل اداره مهاجرت استرالیا در همان تلاش اول ویزا را کسب نمایید.

چرا باید وکیل عضو سازمان MARA انتخاب نماییم؟

1- دارای اطلاعات کامل و به روز از قوانین و روش های مهاجرت به استرالیا میباشد.

2- موظف است که برای منافع قانونی شما عمل نموده و بر اساس ضوابط مشخص ، آگاهی و راهنمایی دقیق به شما ارائه دهد.

3- پول شما را تا زمان ارائه خدمات در حساب مشخصی قرار داده و هر چند وقت یکبار حسابشان مورد بررسی و ممیزی قرار میگیرد.

4- سوابق مشتریان را تا 7 سال به درستی نگهداری میکنند.

5- به عنوان نماینده شما بوده و نتیجه درخواست ویزایتان را به شما اطلاع میدهند.

 سوالات متداول در خصوص مهاجرت به استرالیا:

1- آیا برای اخذ ویزای تخصص و مهارت (ساب کلاس 189 ، 190 . 489 ) ارائه مدرک زبان برای شروع کار الزامی است؟

+خیر، تنها دانش آموختگان رشته های مهندسی ( عمران ، مکانیک ، صنایع ، شیمی و ...) میبایست در مرحله اول مدرک زبان را ارائه دهند.

2- جهت مهاجرت به استرالیا به آیلتس جنرال نیاز داریم یا اکادمیک؟

+در پروسه مهاجرت به استرالیا تفاوتی نمیکند که آیلتس شما اکادمیک است یا جنرال. مگر در رشته های خاصی نظیر پزشکی ، پرستاری و ... که  آیلتس شما حتما باید اکادمیک باشد.

3- آیا برای ارزیابی سابقه کار(assessment) ، ارائه مدرک بیمه الزامی است؟

+خیر، چنانچه مدارک دیگری نیز جهت اثبات سابقه کار داشته باشید ، میتوانید اقدام نمایید.

4- آیا ارائه سابقه کار در حین تحصیل قابل قبول است؟

+تنها برای زیر شاخه های رشته کامپیوتر قابل قبول خواهد بود.

5- چه زمانی بهترین وقت برای مهاجرت به استرالیا میباشد؟

+اگر فکر می‌کنید که شرایط لازم را دارید، بهترین زمان برای اقدام به پروسه مهاجرت «همین الان» می‌باشد. هر چه سن شما بالاتر رود،‌ ممکن است امتیاز شما برای دریافت ویزاهای استرالیا، کاهش یابد و در برخی موارد امکان گرفتن ویزاهای اقامت دائم از بین برود.

6- ایا بیمه اختیاری هم جزو سابقه بیمه محسوب خواهد شد؟

+خیر، متاسفانه مورد محاسبه قرار نمي گيرد.

7- ‍ در صورتی که ویزای تخصص و مهارت اخذ شود، تا چه زمانی بعداز صدور ویزا باید به استرالیا سفر کرد؟

+بعد از صدور ویزا متقاضی به مدت 1 سال فرصت دارد تا اولین ورود خود به استرالیا را ثبت نماید

8- نحوه امتياز دهي و سكشن بندي دانشگاههاي ايران در ویزای تخصص و مهارت به چه صورت میباشد ؟

+كليه دانشگاهها و مراكز اموزش عالي در ايران به دو دسته طبقه بندي مي شود:

دسته اول :كه امتياز حاصله براي مقطع ليسانس ١٥ امتياز مثل:دانشگاه های سراسری، دانشگاه آزاد واحد تهران شمال/جنوب و....

دسته دوم :امتياز حاصله از مقطع ليسانس ١٠ امتياز مي باشد مثال:دانشگاه آزاد تهران شرق-دانشگاه آزاد ورامين و.....

9- مدت زمان ارزیابی مدرک تحصیلی و سابقه کار چه میزان میباشد؟

+مدت زمان اخذ ارزشیابی مدرک تحصیلی (اسسمنت) بسته به سازمان ارزیابی کننده متفاوت است. گرفتن ارزشیابی از سازمان کامپیوتر استرالیا(ACS) حدودا بین6 تا 12 هفنه زمان می برد و گرفتن ارزشیابی از سازمان مهندسین (Engineers Australia) حدود 12  الی 15 هفته  زمان می برد و اخذ ارزشیابی از سازمان وت اسس (VETASSESS) نیز حدودا 12 تا 16 هفته به طول می انجامد. ولی این زمانها تقریبی است و گاها این پروسه سریعتر انجام شده و به ندرت پیش می آید که زمان بیشتری طول می کشد.

10- آیا دریافت اسپانسر ایالتی به معنای گرفتن کار در استرالیا میباشد ؟

+خیر . هنگامی که شما اسپانسر ایالتی دریافت میکنید ، بدین معناست که ایالت مورد نظر به شغل شما نیاز دارد. ولی در خصوص ارائه کار  مشخص به شما هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

11- آیا رشته های پزشکی راحت تر از سایر مشاغل جهت مهاجرت به استرالیا میتوانند اقدام نمایند؟

+خیر. با توجه به شرایط کشور استرالیا ، در حال حاظر دولت ترجیح می دهد از فارغ التحصیلان رشته پزشکی دانشگاه های استرالیایی برای سیستم پزشکی خود استفاده کند. به همین دلیل پروسه ای سخت را برای ورود پزشکان کشورهای دیگر در نظر گرفته است .