rating
محاسبه گر آنلاین امتیازات
ارسال پیام سریع
ارسال پیام سریع
Phone White ۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴-۶
فا | En |
۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴-۶

صفحه اصلی دارندگان مدارک فنی و حرفه ای

دارندگان مدارک فنی و حرفه ای

متخصصان فنی (دارندگان مدارک فنی و حرفه ای)

کسانی که دارای مدارک فنی و حرفه ای سازمان فنی و حرفه ای هستند یا از هنرستانهای فنی فارغ التحصیل شده باشند و علاوه بر آن تحصیلات معادل فوق دیپلم در رشته های فنی داشته باشند می توانند در صورت ارائه حداقل سه سال سابقه کار مرتبط پس از تاریخ اخذ مدرک جهت ویزاهای تخصص و مهارت اقدام نمایند.

ویزای متخصصان فنی و حرفه ای

هم اکنون متخصصین رشته های فنی ذیل که از کشور ایران مدارک خود را اخذ نموده اند در استرالیا قابل پذیرش اند:

1-      اتومبیل (مکانیک، برق، نقاشی)

2-      برق صنعتی و عمومی

3-      جوشکاری

4-      نجاری و کابینت سازی

5-      لوله کشی

در برخی رشته ها مصاحبه و آزمون حضوری در خاک استرالیا برگزار می گردد (مثل رشته جوشکاری) که در این مورد فرد باید با اخذ یک ویزای توریستی برای زمان مصاحبه و آزمون در خاک استرالیا حضور داشته باشد. بدیهی است سطح قابل قبول زبان انگلیسی جهت موفقیت در این آزمون مورد نیاز است.

همچنین افرادی که سابقه کار فنی در رشته های فوق الذکر را دارند و مدرک تحصیلی یا فنی مرتبط با شغل خود را ندارند، در شرایط خاص در صورت ارائه حداقل 5 سال سابقه کار مرتبط می توانند جهت مهاجرت به استرالیا اقدام نمایند.

توضیح اینکه چنانچه بخشی از سابقه کار شما مربوط به زمان کارآموزی شخص باشد نیز قابل قبول است.و چنانچه کارفرما نداشته اید و به صورت خویش فرما مشغول به فعالیت بوده اید نیز سابقه کار فرد مورد قبول است؛ ولی جهت اثبات این موضوع به مدارک و ادله بیشتری احتیاج است.

لازم به ذکر است تمامی مراحل ویزا برای این افراد از مسیر ویزاهای تخصص و مهارت انجام می پذیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط این ویزاها،‌ جدول امتیازبندی و مراحل ویزا اینجاکلیک کنید.