ارسال پیام سریع
ارسال پیام سریع
Phone White ۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴-۶
فا | En |

صفحه اصلی ویزای کار

ویزای کار

شرایط اخذ ویزای کار در استرلیا

ویزای کار استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا و ویزای کار به هم مرتبط هستند و برای سرمایه گذاری باید این اطلاعات را داشته باشید.
ساب کلاس457:

این ویزا مختص نیروهای متخصص خارج از استرالیا میباشد.دارندگان ویزای کار توسط یک کارفرمای استرالیایی (کار فرمای مورد تایید دولت استرالیا) در یک دوره 3 ماه تا 4 سال استخدام شده و مورد حمایت قرار میگیرند و هزینه اداره مهاجرت بر عهده کارفرمای معرفی شده توسط متقاضی می باشد.در صورت از دست دادن کارفرما، متقاضی موظف به معرفی کارفرمایی جدید ظرف مدت 90 روز به اداره مهاجرت استرالیا می باشد. متقاضیان پس از دوسال میتوانند جهت اخذ ویزای اقامت دائم اقدام نمایند.

شرایط لازم برای این ویزا:

1- مدرک IELTS با نمره حداقل 5

2- گرفتن مدرک عدم سوء پیشینه و انجام آزمایشات پزشکی

3-شغل در لیست CSOL و SOL موجود باشد.

ساب کلاس 476:

این ویزا مختص آن دسته از افرادی است که فارغ التحصیل رشته های مهندسی از دانشگاه های تهران و امیرکبیر بوده و بیش ازدوسال از فارغ التحصیلی انها نگذشته باشد.این دسته از افراد میتوانند با اخذ ویزای 18 ماهه کار در استرالیا اقامت داشته و به مدت یکسال در استرالیا مشغول به کار باشند در این صورت میتوانند جهت اخذ ویزای اقامت دائم درخواست بدهند.مزیت مهم این ویزا آن است که می توانید همسر و فرزندان وابسته خود را نیز به همراه خود به استرالیا بیاورید.

شرایط مورد نیاز:

   1-سن شما زیر 31 سال باشد.

2- و در یک رشته مهندسی از یکی از دانشگاههای مشخص شده در دو سال گذشته فارغ التحصیل شده باشید.

3- دارا بودن حداقل IELS6

 

ويزاي كار فارغ التحصيلان از استراليا (ساب کلاس 485)

این ویزا مختص دانشجویانی است که از یکی از دانشگاه های استرالیا فارغ التحصیل شده اند.

این دسته از افراد در صورتی که تمایل داشته باشند اقامت خود را در استرالیا تمدید نمایند میتوانند جهت اخذ ویزای 18 ماهه درخواست داده و در این مدت اجازه کار خواهند داشت.این ویزا به افراد این انکان را میدهد که با سابقه کاری 18 ماهه خود,جهت اخذ ویزای اقامت دائم کسب امتیاز نمایند.