rating
محاسبه گر آنلاین امتیازات
ارسال پیام سریع
ارسال پیام سریع
Phone White ۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴-۶
فا | En |
۰۲۱-۸۸۵۴۵۳۲۴-۶

صفحه اصلی موسسه مهاجرتی یونیک ویزا

موسسه مهاجرتی یونیک ویزا

موسسه مهاجرتی یونیک ویزا از سال 2008 فعالیت خود را در زمینه مهاجرت به استرالیا آغاز نموده و از همان بدو امر ارتباط تنگاتنگی با بخش های مختلف اداره مهاجرت استرالیا داشته است. تمام وکلای موسسه مهاجرتی یونیک ویزا مورد تایید سازمان MARA میباشند و پرونده موکلین زیرنظر این وکلا مورد بررسی قرار گرفته و انجام می شوند.

این موسسه از زمان شروع فعالیت تاکنون ده ها پرونده موفق در زمینه های ویزای تخصص و مهارت، سرمایه گذاری در استرالیا، کار، ازدواج، تحصیلی و توریستی داشته است و در حال حاضر نیز پرونده های متفاوتی در زمینه مهاجرت به استرالیا در دستور کار این شرکت قرار دارد.

مشاوران مجرب یونیک ویزا در دفتر تهران پاسخگوی سؤالات مراجعین و موکلین محترم بوده و با داشتن دانش روز در بررسی تخصصی شرایط هر پرونده و ارائه راهکار مناسب و قانونی متناسب با شرایط موکلین، بهترین گزینه موجود را در اختیار ایشان قرار می دهند.

شعبه موسسه مهاجرتی یونیک ویزا در شهر سیدنی استرالیا مسئولیت پیگیری تمامی پرونده های موکلین را بر عهده دارد و با به کارگیری تجارب چندین ساله خود در زمینه مهاجرت به استرالیا، گذشته ای پربار داشته و چشم به موفقیت های بیشتر در آینده دوخته است.

شما هم در زمینه مهاجرت با سوالات بیشماری مواجه هستید ؟

همین حالا با مشاوران ما در دفتر ایران با شماره  ۸۸۵۴۵۳۲۴ تماس بگیرید